KATALOG

FIRMY

 

Vážení zákazníci, vítáme vás na našich stránkách!

 

Společnost Schoeller Instruments nabízí už 21 let široký sortiment laboratorních přístrojů a pomůcek, především pro použití v oblasti lékařských a přírodních věd a v laboratořích průmyslových podniků.
 
 Naším cílem je, abyste byli spokojeni a aby váš přístroj fungoval bez problémů po co nejdelší dobu. Proto se snažíme dodávat pouze KVALITNÍ PŘÍSTROJE a zajistit KVALITNÍ SERVIS. 

 

Z tohoto důvodu jsme také v roce 2005 zavedli
a od té doby úspěšně udržujeme a úspěšně absolvujeme dozorové a recertifikační audity
SYSTÉMU MANAGEMENTU KVALITY
  ČSN EN ISO 9001:2016


iso9001

  

 Námi dodávané špičkové přístroje od renomovaných výrobců, se kterými máme dlouhodobé vztahy, tak zaručují možnost zajistit kvalitní a rychlý servis ze servisních center v Praze a Brně. Nedovážíme tedy přístroje, kde bychom kvalitní a odborný servis nemohli zaručit. Proto i odborná instalace všech přístrojů je standardní záležitost a je zahrnuta v ceně, tj. přístroj vám nainstaluje náš technik, seznámí vás s jeho obsluhou, případně naprogramuje atd. Toto neplatí pouze pro nástroje a spotřební materiál, který se zasílá poštou.
 
Náš servis má živnostenské oprávnění (zapsané v Obch. rejstříku) pro instalace a opravy elektrických, elektronických a zdravotnických přístrojů a Osvědčení o registraci u Českého metrologického institutu pro měření v oboru vážení, teploty, vlhkosti, otáček, proudění vzduchu, optické hustoty atd ., což vše jsou nezbytné požadavky pro kvalifikované instalace, opravy a validace uvedených zařízení.
 
V rámci co nejlepší péče o váš přístroj vám nabízíme servisní smlouvy, kdy veškerou péči o váš přístroj přebírá naše servisní oddělení a podle dohody provádí pravidelnou údržbu, validace atd. a vy se nemusíte už o nic starat. Můžeme pochopitelně provést i jednorázovou prohlídku a validaci na základě vaší objednávky. 
 
Snažíme se, aby naše ceny byly co nejnižší, ale ne za každou cenu - tedy ne za cenu špatné kvality či nedostatečného servisního zajištění. Je jistě pochopitelné, že kvalitní přístroj s kvalitním servisním zajištěním nebude asi tím zcela nejlevnějším, který se na trhu vyskytuje - jak to ostatně všichni dobře známe třeba z oblasti spotřební elektroniky apod. Věřte, že dobré servisní zajištění váže nemalé finanční prostředky.

Doufám, že těch 21 let , co působíme na českém trhu, vás o výhodách naší filosofie prodeje a servisu už přesvědčilo. 

 

Těšíme se na další spolupráci s vámi! 

RNDr. Petr Mančal